E-shop

miako predaj keramicky strop

Keramické stropy

heluz predaj

Heluz

HELUZ, to nie je len prvotriedna tehla, ale komplexný stavebný systém. Vyrábame tehly s rôznymi parametrami, stropy, preklady a komíny. Ponúkame tiež materiály na murovanie lepidlá na tehly, tepelnoizolačné malty, omietky a izolačnú penu. Z našich výrobkov tak môže vzniknúť celá hrubá stavba

wienerberger predaj

Wienerberger

Spoločnosť Wienerberber ponúka systém tehliarskych prvkov s obchodným názvom Porotherm. Ide o tehly pre obvodové steny s vysokým tepelným odporom, tehly pre vnútorné nosné steny, deliace priečky, doplnkový sortiment, ku ktorému patria napríklad tehly umožňujúce murovanie rohov a ostení bez toho, aby sa jednotlivé kusy museli deliť. Dôležitými prvkami systému sú keramické preklady doplnené o preklad, ktorý má výšku tehly a prefabrikované stropy.

britterm predaj

Ipeľské tehelne

Ipeľské tehelne vyrábajú viac ako 40 druhov rôznych tehál, ktoré svojou skladbou a vlastnosťami spĺňajú všetky kritériá, ktoré požaduje moderná stavebná výroba. Ide o veľkorozmerné výrobky s výbornou pevnosťou, tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré sú vyrobené z prírodných surovín.

porobetonovy strop predaj

Pórobetónové stropy

ytong predaj

Ytong

Ytong sa stal prvou registrovanou značkou stavebného materiálu, ktorá sa presadila po celom svete a trvale zmenila stavanie. Tento systém presných hladkých tvárnic zlepšil tepelnú izoláciu o 20 %, zrýchlil proces stavania a znížil stavebné náklady. Od roku 1960 je na trhu presná hladká tvárnica Ytong, ktorú je možné spojovať tenkovrstvovou murovacou maltou do takmer bezškárovej steny.

 
porfix predaj

Porfix

PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý je dnes už pojmom pre generácie stavbárov i užívateľov. Neustále prichádza s inováciami, ktoré vylepšujú možnosti stavieb i komfort bývania. Moderný materiál umožňuje prispôsobiť projekt aj tým najneobvyklejším požiadavkám a spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy i ekologické normy.

betonovy strop predaj

Betónové stropy

STADREKO

Spoločnosť Stadreko s r. o. už od roku 1991 úspešne pôsobí na slovenskom trhu. Začínali sme ako malá rodinná firma – dnes sme  jedna veľká rodina, ktorej úlohou je trvalo prispievať k ekonomickému blahobytu a k sociálnej súdržnosti spoločnosti v súzvuku s našou prírodou a životným prostredím. 

Betonárka Nadlice

Spoločnosť má udelené od TSÚS certifikáty na komínový systém BENA,  stropný systém PREMON, licenciu na zhotovenie tepelnoizolačných kontaktných systémov značky BAUMIT, na betónové výrobky vyhlásenia o parametroch,

Prescot

Firma sa snaží zabezpečiť pre svojich zákazníkov kompletnú dodávku stavebného materiálu pre celú hrubú stavbu. Jej výroba je rozdelená do troch základných segmentov :

  • Stratené debnenie – základy
  • Murovacie tvárnice – nosné a priečkové
  • Stropný systém – nosníky a vložky
 

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ