E-shop

O nás

História firmy

Firma vstúpila na slovenský trh už v roku 1993 pod obchodným menom SANN s.r.o. . Hlavnou činnosťou bolo dodávanie technológií pre tehliarsky priemysel.
1100
1993
V roku 2001 sa firma začala zaoberať obchodnou činnosťou s tehliarskymi materiálmi a následnou distribúciou pre firmy. Postupne sa firma rozširovala o rôzne druhy stavebných materiálov a začala s predajom  pre koncových zákazníkov .
V roku 2009 sa firma presťahovala do vlastných priestorov, kde sídli do dnes. Rozšírila svoje portfólio o ďalšie služby ako sú požičovňa náradia a fasádne štúdio.
2001
2009
V decembri 2017 sa firma rozšírila o novú predajňu v Zlatých Moravciach. V ponuke sú laminátové a vinylové podlahy, drevené parkety a PVC krytiny. Ponuka je doplnená o interiérové dvere, kľučky, tapety a príslušenstvo k danému tovaru.
V júni 2021 sme otvorili kúpeľňové štúdio na prevádzke stavebnín v Sľažanoch. V širokej ponuke môžete nájsť dlažby a obklady od svetových firiem z celej Európy, kúpeľňové batérie, sanitu, doplnky a oveľa viac. Priamo na prevádzke pre vás pripravíme fotorealistickú vizualizáciu.
2017

UŽ VIAC AKO

0

ROKOV

NA TRHU

Vozový park

Materiál Vám privezieme a priamo na stavbe ho aj vyložíme.

autodoprava stavebniny hydraulicka ruka

Dodávka

Nosnosť 1.3t

autodoprava stavebniny hydraulicka ruka

3 stranný vyklápač

Nosnosť 5t, hydraulická ruka

autodoprava stavebniny hydraulicka ruka

2 stranný vyklápač

Nosnosť 6t, hydraulická ruka

autodoprava stavebniny hydraulicka ruka

3 stranný vyklápač

Nosnosť 13t, hydraulická ruka

Stavebniny

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ