E-shop

PCI

PCI Augsburg GmbH a BASF Slovensko spol. s r.o. ako dcérske spoločnosti celosvetovo najväčšieho chemického koncernu BASF SE, poskytujú inteligentné systémové riešenia a vysokokvalitné produkty pre stavebníctvo.

Maxima

Spoločnosť MAXIMA je rodinná firma založená v roku 1990 ako obchod s farbami. Po zistení, že na trhu nie je dostatočná ponuka vysokokvalitných vnútorných farieb, v roku 1994 sa rodina rozhodla začať s ich výrobou. Ich rozvíjajúca sa fabrika začala výrobkom Maxipol, ktorý túto spoločnosť urobil známou a rozpoznateľnou.

 

Penosil

Široká škála kvalitných výrobkov značky PENOSIL je vhodná pre profesionálnych i domácich používateľov. Výrobky PENOSIL sa predávajú v 50 krajinách po celom svete.

Baufan

Baufan ponúka prvotriedne renovácie v rôznych oblastiach.Od farby na steny po pasty a plnidlá až po špeciálne čistiace prostriedky – viac ako 200 výrobkov prináša kvalitu, ktorá uľahčuje prácu.

Soudal

Firma SOUDAL to je široký sortiment výrobkov – polyuretánových pien, tmelov, lepidiel, stierkových hmôt, autoproduktov, prísad do stavebných hmôt a rady ďalších – poskytuje komplexné riešenie nielen pre bežné opravy a stavebné práce, ale aj pre profesionálne aplikácie spracovateľských firiem. SOUDAL sa radí medzi predných výrobcov polyuretánových pien, silikónových tmelov, MS polymérov a lepidiel.  V produkcii a vývoji polyuretánových pien predstavuje svetovú špičku. 

 

Baumit

To, čo sa začalo v roku 1810 stavbou pece na pálenie vápna, vyústilo neskôr do jednej z najúspešnejších značiek stavebných materiálov v Európe. Na základe kooperácie dvoch významných výrobcov stavebných materiálov v Rakúsku vzniká v roku 1988 značka Baumit.

Ceresit

Stavebnú chémiu Ceresit okrem vysokej kvality produktov charakterizuje i systémovosť ucelených programov pre anhydritové podklady, balkóny, bazény, cementové potery, drevené podklady a drevotriesky, vykurovacie rohože, kúpeľne, mramor a prírodný kameň, podlahové kúrenie, sadrokartón, obklady a dlažby, utesnenia a iné.

Paramo

Akciová společnost PARAMO je producentem automobilových a průmyslových olejů včetně procesních, základových olejů, plastických maziv, asfaltů a asfaltových výrobků. Firma rovněž nakupuje a zpracovává olejové hydrogenáty a hydrokrakáty z firmy Unipetrol RPA. Získané meziprodukty využívá při výrobě základových a mazacích olejů s velmi nízkým obsahem síry. 

Zdieľaj prostredníctvom :

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ