E-shop

Dekoratívne osvetlenie

Eglo

EGLO je globálne jeden z najúspešnejších dodávateľov dekoratívneho osvetlenia do domácnosti aj záhrady.
Znakom spoločnosti EGLO sú svietidlá z kvalitných materiálov s veľmi pekne spracovaným dizajnom. Interiérové svietidlá vždy nájdete v skupinách s jednotným vzhľadom, je teda jednoduché skombinovať všetky typy svietidiel lustre, nástenné svietidlá, stojacie lampy i stolové lampičky, stropné svietidlá, bodové svietidlá a pod.
Firma EGLO ponúka aj vonkajšie osvetlenie pre vašu záhradu a priestory okolo domu. V ponuke je tiež možné nájsť veľmi populárny druh osvetlenia, ktorým sú solárne záhradné svietidlá, solárne lampy, solárne bodové svietidlá, solárne nájazdové svietidlá a ďalšie.

Rabalux

Popri lampových telesách, ktoré sú určené pre použitie pre obyvateľov, značka RÁBALUX je aj ohľadom klasických a energeticky úsporných svetelných zdrojoch synonymom spoľahlivosti a optimálneho pomeru cena-kvalita. Každoročne sa obnovujúce produktové portfólio zodpovedá aj najnovším trendom zariaďovania interiéru, ale v našom značkovom produktovom katalógu, ktorý obsahuje skoro tisíc päťsto produktových položiek, môžu nájsť interiérové a exteriérové lampové telesá aj obľubovatelia klasických trendov

Priemyselné osvetlenie

PANLUX

Společnost PANLUX disponuje širokou škálou svítidel pro Váš interiér i exteriér, tedy svítidla vnitřní i venkovní, jako jsou bytová, kancelářská, průmyslová, zahradní, montážní a designová. Dále nabízí světelné zdroje: halogeny, MHD, zářivky, úsporné žárovky, LED zdroje a další doplňky jako jsou například trafa, drivery, senzory, čidla, kapesní a čelové svítilny a bezdrátové zvonky.

GREENLUX

Dovážame a pod vlastnou značkou predáváme produkty svetelnej techniky – LED zdroje a svietidlá, technické a podhľadové svietidlá, svetelné zdroje a elektroinštalačný materiál. Vzhľadom k svojmu dlhoročnému pôsobeniu na trhu LED osvetlenia sme si vďaka svojmu profesionálnemu tímu vybudovali pevné postavenie nielen na českom trhu, ale prenikli sme tiež aj na ďalšie európske trhy ako sú Slovensko, Maďarsko, Poľsko. 

LEDVANCE

LEDVANCE je jedním z předních světových výrobců celkového osvětlení pro profesionály i koncové uživatele, který nabízí širokou řadu LED svítidel, pokročilých LED světelných zdrojů, inteligentních a síťových řešení v sektoru Smart Home (Chytrá domácnost) a Smart Building (Chytrá budova), stejně jako tradičních zdrojů světla.

EMOS

EMOS SK s.r.o. je dcérska firma rýdzo českej spoločnosti EMOS spol. s r.o., jednej z najväčších firiem v Českej republike v odbore elektro. Od svojho vzniku prešla dynamickým vývojom, stále je však vlastnená 100% českým kapitálom. V súčasnej dobe zamestnáva viac ako 300 ľudí, ktorí sa starajú o to, aby boli naše výrobky v najlepšej kvalite a následne čo najrýchlejšie doručené zákazníkom. Spoločnosť EMOS spol. s r. o. je popredným dovozcom značiek EMOS, GP Batteries, GP Powerbank, Bens, Raver, EmGo pre Českú republiku. 

Nedes

Prvé výrobky, ktoré spoločnosť priniesla na trh boli LED žiarovky a ECO halogény. V nasledujúcich dvoch rokoch svojho pôsobenia jej pribudli do ponuky stropné LED svietidlá a LED panely. Od roku 2015 sa v sortimente značky NEDES objavili lineárne LED svietidlá, LED reflektory a medzi prvými v EÚ aj svietidlá na diaľkové ovládanie, ktorých v sortimente značky pribudlo až natoľko, že disponuje najväčším výberom v EÚ. V súčasnosti je možné nájsť v portfóliu značky NEDES aj kvalitné LED pouličné, núdzové, prachotesné svietidlá, široký sortiment podlinkových svietidiel a mnohé iné.

OSRAM

OSRAM so sídlom v Mníchove je poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti high-tech fotoniky s viac ako 110-ročnou históriou. Naše produkty sa primárne zameriavajú na technológie založené na polovodičoch a používajú sa vo veľmi rozmanitých aplikáciách od virtuálnej reality po autonómne riadenie a od inteligentných telefónov po sieťové inteligentné riešenia osvetlenia v budovách a mestách. V oblasti automobilového osvetlenia je spoločnosť svetovým lídrom na trhu a v oblasti technológií.

Zdieľaj prostredníctvom :

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ