E-shop

betonovy plor predaj

Betónové ploty

DITON

Spoločnosť DITON sro pôsobí na trhu od roku 1999 a od svojho založenia sa radí vďaka svojmu portfóliu výrobkov, svojim ročným obratom, vysokou kapacitou výroby, špičkovým zákazníckym servisom a predovšetkým veľmi kvalitnými výrobkami za priaznivé ceny, medzi  najväčší výrobca  a  dodávateľa betónových výrobkov v Českej republike .

STADREKO

Spoločnosť Stadreko s r. o. už od roku 1991 úspešne pôsobí na slovenskom trhu. Začínali sme ako malá rodinná firma – dnes sme  jedna veľká rodina, ktorej úlohou je trvalo prispievať k ekonomickému blahobytu a k sociálnej súdržnosti spoločnosti v súzvuku s našou prírodou a životným prostredím. 

Bruk-Bet

Ponuka firmy Bruk-Bet – najširší sortiment v Európe. Líder zámkovej dlažby. Exkluzívne výrobky tvoria sériu Prestige, výrobky napodobňujúce prírodné a skalnaté povrchy patria do série Realit a séria výrobkov Relief zahŕňa rôzne druhy dekoratívneho kameňa, ktoré slúžia na realizáciu obkladov stien v interiéri ako aj v exteriéri budov.

pletivo predaj

Pletivá

M + M Martinec

M+M MARTINEC s.r.o. – výrobno-obchodná spoločnosť; špecializovaná na drôtené pletivá, záhradné brány a ploty.  Na trhu pôsobíme od r. 1992 a vďaka neustálym inováciam sme sa postupom času stali jednou z najväčších firiem pôsobiacich v tejto oblasti na Slovensku.

Zdieľaj prostredníctvom :

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ