E-shop

polystyren predaj

Tepelné izolácie

Austrotherm

Skupina Austrotherm sa zaoberá výrobou a predajom polystyrénu v 11 krajinách Európy a už viac ako 60 rokov prináša riešenia, ktoré ľuďom pomáhajú šetriť energie – vďaka vývoju, výrobe a presadzovaniu tepelnoizolačných materiálov, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu.

Maxima​

Spoločnosť MAXIMA je rodinná firma založená v roku 1990 ako obchod s farbami. Po zistení, že na trhu nie je dostatočná ponuka vysokokvalitných vnútorných farieb, v roku 1994 sa rodina rozhodla začať s ich výrobou. Ich rozvíjajúca sa fabrika začala výrobkom Maxipol, ktorý túto spoločnosť urobil známou a rozpoznateľnou.

Knaufinsulation

Značka Knaufinsulation ponúka minerálne izolácie a príslušenstvo. Tvrdí že najlacnejšia a najčistejšia energia je usporená energia.

lepenka predaj

Hydroizolácie

KVK Parabit

KVK PARABIT ponúka široký sortiment asfaltových pásov, výrobkov suchých asfaltových zmesí, penového polystyrénu a ďalších výrobkov.

Parapetrol

Spoločnosť PARAPETROL vznikla v roku 1995 s názvom PARAMO Slovakia, s.r.o. ako dcérska firma českej rafinérie PARAMO a.s. Pardubice. V roku 1998 sa transformovala na akciovú spoločnosť a v roku 2001 v súvislosti s privatizáciou materskej spoločnosti sa osamostatnila a zmenila názov na PARAPETROL a.s..

Zdieľaj prostredníctvom :

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ