polystyren predaj

Tepelné izolácie

Austrotherm

Skupina Austrotherm sa zaoberá výrobou a predajom polystyrénu v 11 krajinách Európy a už viac ako 60 rokov prináša riešenia, ktoré ľuďom pomáhajú šetriť energie – vďaka vývoju, výrobe a presadzovaniu tepelnoizolačných materiálov, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu.

Easy Term

Pri výrobe využívame najmodernejšie technológie a výrobné postupy, pre dosiahnutie najvyššej kvality našich výrobkov. Sme oficiálnym držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa ISO 9001 a výroba prebieha s maximálnym ohľadom na ochranu životného prostredia, spĺňa najprísnejšie európske normy a smernice

Knaufinsulation

Značka Knaufinsulation ponúka minerálne izolácie a príslušenstvo. Tvrdí že najlacnejšia a najčistejšia energia je usporená energia.

lepenka predaj

Hydroizolácie

KVK Parabit

KVK PARABIT ponúka široký sortiment asfaltových pásov, výrobkov suchých asfaltových zmesí, penového polystyrénu a ďalších výrobkov.

Parapetrol

Spoločnosť PARAPETROL vznikla v roku 1995 s názvom PARAMO Slovakia, s.r.o. ako dcérska firma českej rafinérie PARAMO a.s. Pardubice. V roku 1998 sa transformovala na akciovú spoločnosť a v roku 2001 v súvislosti s privatizáciou materskej spoločnosti sa osamostatnila a zmenila názov na PARAPETROL a.s..