betonova dlazba predaj

Betónové dlažby

DITON

Spoločnosť DITON sro pôsobí na trhu od roku 1999 a od svojho založenia sa radí vďaka svojmu portfóliu výrobkov, svojim ročným obratom, vysokou kapacitou výroby, špičkovým zákazníckym servisom a predovšetkým veľmi kvalitnými výrobkami za priaznivé ceny, medzi  najväčší výrobca  a  dodávateľa betónových výrobkov v Českej republike .

STADREKO

Spoločnosť Stadreko s r. o. už od roku 1991 úspešne pôsobí na slovenskom trhu. Začínali sme ako malá rodinná firma – dnes sme  jedna veľká rodina, ktorej úlohou je trvalo prispievať k ekonomickému blahobytu a k sociálnej súdržnosti spoločnosti v súzvuku s našou prírodou a životným prostredím. 

CS-BETON

Vonkajšie dlažby rôznych formátov s moderným aj tradičným nadčasovým vzhľadom, priemyselne ošetreným povrchom pre ľahšiu údržbu, vysokou protišmykovosťou a celkovou vysokou mierou odolnosťou voči vonkajším vplyvom. Hladké dlaždice s odolným povrchom do interiérov, ktoré nachádzajú uplatnenie predovšetkým v interiéroch priemyselných, nákupných, zábavných a športových centrách. Obklady schodísk a múrov, bazénové lemy, riešenie pre balkóny, strešné terasy a mnoho ďalších.