E-shop

Stavebná činnosť

PORTFÓLIO

Našim cieľom je poskytovať našim zákazníkom kvalitné služby a riešenia, ktoré spĺňajú ich potreby a predstavy.

Výstavba budov

V oblasti výstavby domov a budov realizujeme všetky druhy stavieb, od rodinných domov až po priemyselné objekty. Ponúkame výstavbu na kľúč, ako aj výstavbu na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Rekonštrukcie

V oblasti rekonštrukcií realizujeme komplexné rekonštrukcie budov, ako aj čiastkové rekonštrukcie interiéru a exteriéru. Ponúkame služby v oblasti murárstva, zatepľovania, strešných prác, výmeny okien a dverí, elektroinštalácie, vodoinštalácie a pod.

Dokončovacie práce

V oblasti dokončovacích prác realizujeme fasádne omietky, maľovanie interiérov, obkladanie vonkajších ako aj vnútorných stien, pokládku dlažieb a parkiet a pod.

Zabezpečenie budov

V oblasti zabezpečenia domov a budov ponúkame širokú škálu bezpečnostných systémov, vrátane alarmov, kamerových systémov, elektronických vrátnikov a pod. Zabezpečíme váš domov alebo budovu tak, aby ste sa cítili bezpečne.

Záhradnícke práce

V oblasti záhradných úprav ponúkame komplexné služby od návrhu až po realizáciu. Ponúkame služby v oblasti terénnych úprav, výsadby rastlín, úpravy trávnika a pod.

Projektovanie

V oblasti projektovania domov ponúkame individuálne projekty rodinných domov podľa požiadaviek zákazníka. Naši projektanti majú bohaté skúsenosti a odborné znalosti, takže Vám pomôžu vytvoriť domov snov.

Skúsenosti v stavebníctve od roku

[iagy]

Zabezpečujeme kompletné stavebné a dokončovacie práce, ktoré budete potrebovať pri výstavbe alebo rekonštrukcii rodinných domov, obytných budov a komerčných objektov.

SLUŽBY

Zemné práce

Výkopové práce, zemné úpravy terénu, planírovanie a oveľa viac

Poradenské služby

Návrh a zabezpečenie správnych materiálov a postupov

Požičovňa náradia

Veľký výber profesionálneho náradia

Doprava

Materiál dovezieme a vyložíme na stavbe

REALIZÁCIE

S nami to zvládnete

S nami to zvládnete

Ak hľadáte spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá vám pomôže zrealizovať vaše predstavy, neváhajte nás kontaktovať.

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ