E-shop

NOVINKA V PONUKE

Defra je značka vytvorená spoločnosťou Deftrans – lídrom v priemysle kúpeľňového a kuchynského nábytku.

Ocenenia firmy

Série

Como
Menej je viac

Menej znamená viac ! To je aj prípad tejto kolekcie. Ekonomika tvaru, elegancia a frézované hrany čiel – každý prvok zohráva významnú úlohu vo vzhľade finálnej karosérie. Funkčnosť COMO nemožno uprieť.

 
Senso

Zmyselný minimalizmus

Na jednej strane je ekonomická vo forme a na druhej strane prekvapuje. Minimalistický nábytok SENSO urobí každú modernú kúpeľňu jedinečnou.

 

Murcia

S nádychom jemnosti
MURCIA je extrémne ľahká a sofistikovaná kolekcia, ktorá takmer tečie vodami dobrého dizajnu. A to všetko vďaka precíznemu frézovaniu vytvárajúcemu vlnový efekt, ktorý funguje aj ako rukoväť. Odporúčame nielen individualistom.
Op – arts
Inšpirované 60-tymi rokmi
Jedinečná kolekcia OP-ARTY inšpirovaná 60. rokmi 20. storočia priťahuje pozornosť svojim hlbokým teplým dekorom s výrazným vzorom zrna. Charakteristickým akcentom sú nohy, ktoré dodávajú šarm.
Granada
Úprimná symetria
Kľučky zábradlia vo viacerých farbách, jemné farby nábytku a všadeprítomná geometria, ktorá vystupuje do popredia. Takto vyzerá moderná kúpeľňa.
Fonte

Škandinávska jednoduchosť

Kolekcia inšpirovaná Škandináviou, no v trochu elegantnejšom prevedení. Charakteristickým znakom FONTE sú lamelové madlá v jednej rovine s okrajom čiel, čím kolekcia získava absolútne jedinečný charakter.
Fluo
Kúpeľňa je pozoruhodná
Funkčnosť a nespochybniteľné čaro tejto kolekcie nábytku nie sú všetky jej prednosti. Tlmené farby, možnosť kombinácie viacerých skriniek medzi sebou dávajú skvelé príležitosti na vytvorenie nádherného interiéru.

Inšpirácie

Kompletnú ponuku si môžete pozrieť v online katalógu. 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Zdieľaj prostredníctvom :

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ