E-shop

Vane

Besco

Besco je popredným výrobcom vysoko kvalitných kúpeľňových výrobkov ako sú vane vo farbách, voľne stojaté mramorové vane, umývadlá vo farbách… . Nové trendy v dizajne a usporiadaní kúpeľní. Tvarujeme vodu

Ravak

Spoločnosť RAVAK a.s. je najväčším výrobcom sprchových kútov a vaní v strednej Európe. Medzi základný výrobný sortiment okrem sprchových kútov a sprchových vaničiek patria aj akrylátové, hydromasážne vane a systémy .

Jika predaj

Jika

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zastáva v Českej republike pozíciu prvenstva medzi výrobcami sanitárnej keramiky.Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokazuje, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu.

Laufen

Nadčasové a funkčné riešenie kúpeľní v súlade so životným prostredím je pre Laufen hlavná. Svojimi revolučnými technológiami sa už dlho snaží o znižovanie spotreby vody a elektriny. Materiál SaphirKeramik. Tenké, presné kontúry. Kvalita Laufen. Funkčnosť, ktorá zdobí.

kolo predaj

KOLO

Výrobky značky KOLO – to je zaujímavý dizajn a moderná technológia. Vďaka bohatej ponuke si zariadite kúpeľňu podľa vlastných predstáv. Každý interiér bude funkčný a estetický.

KALDEWEI

Firma Kaldewei ako jediný výrobca na trhu ponúka pre celý sortiment výrobkov hrúbku materiálu 3,5mm. To zaručuje stabilitu, solídnosť a dlhú životnosť produktov. Firma garantuje 30-ročnú záruku na vane a sprchové vaničky.

Duravit

Spoločnosť DURAVIT bola založená v roku 1817 v Hornbergu, kde je aj jej sídlo. V začiatkoch sa zaoberala výrobou keramiky . Od začiatku 20.storočia pôsobí na trhu sanitárnej keramiky a stala sa jej významným hráčom. V súčasnej dobe pôsobí v troch segmentoch- výroba sanitárnej keramiky, akrylátových vaní , vaničiek a výrobu nábytku .  

Cersanit

Cersanit obklady a dlažba do kúpeľne. Základným predmetom činnosti Skupiny Cersanit je výroba a distribúcia výrobkov využívaných na konečnú úpravu a vybavenie kúpeľní (výrobkov sanitárnej keramiky, keramických obkladačiek, sprchových kútov, vaní a akrylátových vaničiek, kúpeľňového nábytku a iného sortimentu do kúpeľne). Bohatá a výhodná ponuka výrobkov Cersanit si získava čoraz väčšie uznanie zákazníkov a neobyčajne dynamický rozvoj organizácie doma a na zahraničných trhoch sa stretáva s vysokým hodnotením

Polysan

V súčasnosti firma Polysan vyrába 92 sérií kúpacích vaní v 133 rozmerových variantoch (rohové, excentrické, oválne, obdĺžnikové, voľne stojace či nepravidelné), a 25 sérií sprchových vaničiek (v 62 rozmerových variantoch). K tomu vyrába 10 sérií sprchových zásten (vo viac ako 200 rozmerových variantoch) a 14 sérií zásten vaňových.

TILA

Výrobca Tila spája nadčasový dizajn, prvotriednu kvalitu a špičkovú precíznosť pre vytvorenie dokonalej kúpeľne. Produkcia ich výrobkov je zabezpečená modernými závodmi v 3 európskych krajinách.

 

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ