E-shop

Sprchové kúty​

HÜPPE

Sprchy, ktoré úplne uspokoja vaše individuálne priania – sprchy od firmy HÜPPE. Ako odborníci na sprchové priestory s viac ako 50 rokov skúseností vieme, čo očakávate od vášho nového sprchového kutú: vysoká funkčnosť, najlepšia kvalitu, atraktívny design a tiež ľahkou starostlivosťou a možnosťou individuálneho prispôsobenia – a to aj v náročných priestorových situáciách. 

NEW TRENDY

Sprchové kúty NEW TRENDY Vás prenesú do sveta modernej kúpeľne, ktorá uchváti krásu a dokonalosťou riešenie. Vysoko kvalitné materiály a starostlivosť o detail zaručuje pohodlie, harmóniu a luxus.

Široká ponuka produktov zahŕňa tiež vaničky, umývadlá, kúpeľňový nábytok, sprchové panely, sprchové sety a odtokové systémy.

Produkty ponúkané NEW TRENDY sa vyskytujú na niekoľkých medzinárodných trhoch. Medzi naše exportné trhy patria Nemecko, Holandsko, Česká republika a Rusko.

SANSWISS

Skupina SanSwiss je medzinárodne úspešný výrobca sprchových zásten a vaničiek. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v Härkingene vo Švajčiarsku. Skupina sa skladá z troch výrobných závodov – vo Francúzsku, v Českej republike a Rumunsku a zo samostatných obchodných zastúpení vo Francúzsku, v Nemecku, Poľsku , Českej republike, Švajčiarsku a v Rumunsku s predajnými aktivitami v 18 európskych krajinách.Skupina 

Roth Slovakia (ROLTECHNIK)

Značka Roth Slovakia (Roltechnik) sa vo svete sprchových kútov, zásten a boxov vyznačuje širokým sortimentom. Postavenom na dlhej tradícií, vlastním know-how. Dôsledným spracovaním, vysokou kvalitou a neustálym dôrazom na inovácie.

Jika predaj

Jika

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zastáva v Českej republike pozíciu prvenstva medzi výrobcami sanitárnej keramiky.Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokazuje, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu.

kolo predaj

KOLO

Výrobky značky KOLO – to je zaujímavý dizajn a moderná technológia. Vďaka bohatej ponuke si zariadite kúpeľňu podľa vlastných predstáv. Každý interiér bude funkčný a estetický.

Polysan

V súčasnosti firma Polysan vyrába 92 sérií kúpacích vaní v 133 rozmerových variantoch (rohové, excentrické, oválne, obdĺžnikové, voľne stojace či nepravidelné), a 25 sérií sprchových vaničiek (v 62 rozmerových variantoch). K tomu vyrába 10 sérií sprchových zásten (vo viac ako 200 rozmerových variantoch) a 14 sérií zásten vaňových.

Ravak

Spoločnosť RAVAK a.s. je najväčším výrobcom sprchových kútov a vaní v strednej Európe. Medzi základný výrobný sortiment okrem sprchových kútov a sprchových vaničiek patria aj akrylátové, hydromasážne vane a systémy .

Zdieľaj prostredníctvom :

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ