E-shop

Radiátory

Zehnder

Pôvodne švajčiarska rodinná firma, založená pred viac ako 100 rokmi rodinou, ktorej meno spoločnosť stále nosia a ktorej potomkovia stojí aj dnes na čele spoločnosti. Dnes nadnárodný koncern Zehnder, európsky líder v oblasti výroby dizajnových radiátorov a jeden z vedúcich dodávateľov systémov komfortného vetrania s rekuperáciou tepla. Spoločnosť Zehnder ponúka všetko pre komfortné a zdravé vnútornú klímu: Dizajnové radiátory pre kúpeľne a obytné priestory, kompletné systémy komfortného vetrania s rekuperáciou tepla a stropné sálavé panely pre vykurovanie a chladenie.

ISAN

Značka ISAN reprezentuje tradičného tuzemského výrobcu vykurovacích telies s viac ako 60-ročnou históriou a skúsenosťami. Spoločnosť ISAN Radiátory s.r.o. je najväčší výrobca kúpeľňových rúrkových radiátorov v Českej republike. Špičkové technologické postupy, progresívne myslenie našich projektantov a dizajnérov zaručujú vždy vysoké technické aj estetické parametre produktov, vďaka ktorým si našli svoje priaznivcov na českom i na zahraničnom trhu. 90% našej produkcie exportujeme najmä do krajín Európskej únie.

Elektrické ohrievače

ARISTON

Ariston je globálnym odborníkom v oblasti ohrevu vody a vykurovania. Ponúka ľuďom na celom svete výrobky s talianskym dizajnom, ktoré sú efektívnym a vysoko kvalitným riešením pre ich pohodlie.Vďaka odbornosti a hlbokému porozumeniu potrebám zákazníka nám dôverujú milióny rodín po celom svete už viac ako 50 rokov. Naše výrobky predávame vo viac ako 150 krajinách sveta.Ariston je oceňovaný odborníkmi a profesionálmi za úsilie, ktoré vynakladá na zdokonaľovanie návrhov svojich výrobkov za účelom čo najrýchlejšej a najjednoduchšej údržby a inštalácie.

Značka Ariston patrí do skupiny Ariston Thermo Group, svetového lídra v oblasti vykurovania a ohrevu vody.

HAKL

Filozofia výroby produktov značky HAKL je postavená na prepracovanom výrobnom procese od prvotnej myšlienky využiteľnosti produktu, cez dizajn, výrobu, až po jeho spoľahlivú funkčnosť. Vybudovaná servisná sieť v rámci Slovenska a zaškolení pracovníci podpory predaja sú základom služieb, ktoré štandardne poskytujeme našim zákazníkom.
Naše skúsenosti s viac ako dvadsaťročnou tradíciou predaja na Slovensku nás oprávňujú konštatovať, že firma HAKL má vybudované pevné miesto na trhu.

Plynové kotle

Protherm

Dôraz kladieme na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Sieť partnerov v celej SR. Vyrábame plynové kotly, elektrokotly, tepelné čerpadlá, regulačnú techniku atď. online servisná kniha. komplexné služby. autorizovaný servis. 25-ročná výroba.

 

Elektrické podlahové kúrenie

FENIX

 Ponúkame kompletný sortiment elektrického vykurovania – vykurovacie rohože, vykurovacie káble, vykurovacie fólie, sálavé panely, priamo výhrevné konvektory, reguláciu bytovú i priemyselnú. Vyrábame a ponúkame kompletný sortiment elektrického vykurovania pre váš dom, kanceláriu, vonkajšie aplikácie, ale aj do priemyselných a poľnohospodárskych objektov Nadštandardné záručné podmienky Poskytované garancie sú podložené viac než 25 ročnou tradíciou a poistením zodpovednosti za škody platnom pre celý svet.

HAKL

Nadčasové a funkčné riešenie kúpeľní v súlade so životným prostredím je pre Laufen hlavná. Svojimi revolučnými technológiami sa už dlho snaží o znižovanie spotreby vody a elektriny. Materiál SaphirKeramik. Tenké, presné kontúry. Kvalita Laufen. Funkčnosť, ktorá zdobí.

Zdieľaj prostredníctvom :

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ