E-shop

Kúpeľňový nábytok

Defra

Defra je značka vytvorená spoločnosťou Deftrans – lídrom v priemysle kúpeľňového a kuchynského nábytku. V súčasnosti tvorí tím menej ako 700 špecialistov a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí sa s nadšením podieľajú na vytváraní trendov a zavádzaní nových technológií.

 

Laufen

Nadčasové a funkčné riešenie kúpeľní v súlade so životným prostredím je pre Laufen hlavná. Svojimi revolučnými technológiami sa už dlho snaží o znižovanie spotreby vody a elektriny. Materiál SaphirKeramik. Tenké, presné kontúry. Kvalita Laufen. Funkčnosť, ktorá zdobí.

TILA

Výrobca Tila spája nadčasový dizajn, prvotriednu kvalitu a špičkovú precíznosť pre vytvorenie dokonalej kúpeľne. Produkcia ich výrobkov je zabezpečená modernými závodmi v 3 európskych krajinách.

 

CERSANIT

CERSANIT S.A. je jednou z popredných výrobných spoločností s poľským kapitálovým podielom na európskom trhu. Hlavným predmetom podnikania skupiny je výroba a distribúcia výrobkov používaných na dokončenie a vybavenie kúpeľní (sanitárne keramické výrobky, keramické dlaždice, sprchové kúty, akrylátové vane a sprchové vaničky, kúpeľňový nábytok a kúpeľňové doplnky).

Jika predaj

Jika

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zastáva v Českej republike pozíciu prvenstva medzi výrobcami sanitárnej keramiky. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokazuje, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu.

kolo predaj

KOLO

Výrobky značky KOLO – to je zaujímavý dizajn a moderná technológia. Vďaka bohatej ponuke si zariadite kúpeľňu podľa vlastných predstáv. Každý interiér bude funkčný a estetický.

Ravak

Ravak

Zameriavame sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodávame vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Geberit

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych výrobkov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym pôsobením vo väčšine krajín Európy a poskytuje prvotriednu kvalitu v oblasti sanitárnych technológii a kúpeľňovej keramiky.

Zdieľaj prostredníctvom :

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ