E-shop

Obklady dlažby

Paradyz

Ponuka výrobkov spoločnosti Ceramika Paradyż a My Way – obklady a dlažby, mozaiky, lícové dlaždice a mnoho iných. Množstvo farieb a motívov, a tiež rôznorodosť druhov a povrchov . Dlaždice, obklady a dlažby imitujúce drevo kameň…

Rako

Obklady do kúpeľne od českého výrobcu RAKO .Značka RAKO HOME reprezentuje ucelené série obkladačiek a dlaždíc vrátane bohatého sortimentu dekoračných doplnkov pre kúpeľne, kuchyne a podlahy bytových interiérov. Z hľadiska životného štýlu, je orientovaná na konečných užívateľov s vysokými nárokmi na dizajn a úžitkovú hodnotu ponúkaných materiálov.

Opoczno

Spoločnosť OPOCZNO tvorí a inšpiruje jedinečné a nadčasové kolekcie už viac ako 125 rokov. Odpoveď na súčasnú módu je smelý dizajn s jeho bohatým farbami v nových kolekciách. Predĺžený tvar, odvážny dizajn a predovšetkým kolekcie rektifikovaných obkladačiek a dlaždíc sú ďalším dôležitým prelomom v dizajne značky OPOCZNO.

Cersanit

Cersanit obklady a dlažba do kúpeľne. Základným predmetom činnosti Skupiny Cersanit je výroba a distribúcia výrobkov využívaných na konečnú úpravu a vybavenie kúpeľní (výrobkov sanitárnej keramiky, keramických obkladačiek, sprchových kútov, vaní a akrylátových vaničiek, kúpeľňového nábytku a iného sortimentu do kúpeľne). Bohatá a výhodná ponuka výrobkov Cersanit si získava čoraz väčšie uznanie zákazníkov a neobyčajne dynamický rozvoj organizácie doma a na zahraničných trhoch sa stretáva s vysokým hodnotením

Atlas Concorde

Atlas Concorde je významný taliansky výrobca prémiových obkladov a dlažieb. Obklady a dlažby Atlas Concorde dodajú vašim priestorom nádych luxusu okorenený talianskym šarmom. Produkty Atlas Concorde sú pripravené na použitie v luxusných rezidenciách, komerčnej sfére, exteriéroch, ale aj vo veľkoformátovej architektúre.

Energie Ker

Kvalita a spoľahlivosť v talianskej keramike už viac ako 30 rokov. Spoločnosť sa zaoberá výrobou aj veľkoformátových obkladov v rozmeroch od 80x180cm až po 160x320cm.

Nowa Gala

Obklady a dlažby NowaGala. Keramika Nowa Gala pôsobí na trhu od roku 1995. NovaGala lacný obklad do kúpeľne. Spoločnosť ponúka originálne dekoračné prvky ako listely – pásiky, mozaiky, špeciálne elementy: schodnice, sokle, podstavce, ktoré dávajú interiérom jedinečný charakter.

Aparici

Cerámicas Aparici je jeden z najväčších výrobcov interiérových glazovaných keramických obkladov a dlažieb v Španielsku.

Navarti

Španielska značka NAVARTI po úspešnom redizajne firmy a celej značky smeruje k novým výzvam v súlade s hospodárskymi, sociálnymi a bezpečnostnými štandardmi a hodnotami. Preto sa snaží nasledovať skutočné potreby a hodnoty zákazníkov, dodávateľov, zamestnancov a partnerov.

 

Ariostea

Exkluzívne talianske keramické dlažby a obklady aj veľkoformátové ako sú 300×150 cm a 300×100 cm . Prémiová kvalita obkladov ULTRA s rozlohou 4,50 m2 stanovujú nový štandard pre architektov vo všetkých projektoch. ULTRA má hrúbku iba 6 mm, čo zaručuje ľahkosť a pevnosť pre všetky aplikácie, aj pre tie, ktoré vás ešte nenapadli!

RAGNO

Taliansky výrobca keramických obkladov a dlažby z rodiny Marazzi Group ponúka široký výber obkladov, mozaiok a dlažieb v tradičných a moderných prevedeniach, inšpirovaný prírodnými materiálmi ako je kameň, mramor, drevo.
 

VITREXMOSAICI

Spojenie inovácie a modernosti s jednou z najstarších technik obrazovej kompozície v histórii. To je poslaním spoločnosti Vitrex Mosaici, spoločnosti založenej v januári 2006 a už uznávanej ako jedna z najprestížnejších na trhu.

Your wishlist is currently empty!

Wishlist

Sviatok práce

deň pracovného pokoja

01.05. ZATVORENÉ